KDE?

Vážení,

z důvodu nových vládních nařízení v ČR a Polsku, nelze uskutečnit filipínské duchovní léčení 25.-26.11.2020 v Polsku.

Polská vláda uzavřela všechny hotely.


Hotely fungují pouze pro služební cesty.
Nová polská opatření platí do 29.11.2020.

Situace nás mrzí.

Nadále budeme sledovat vývoj situace.

Více info:
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/660151/v-polsku-zavrou-kina-divadla-i-obchody-v-nakupacich-premier-nevyloucil-karantenu.html

https://www.gov.pl/web/coronavirus/travel

https://www.mzcr.cz/ochranne-opatreni-omezeni-prekroceni-statni-hranice-cr-s-ucinnosti-od-17-11-2020-do-odvolani/

Děkujeme za pochopení,
pěkné dny

www.filipinskeleceni.cz

CENA?

Jedno léčení/jedna osoba
2 000 Kč

UKÁZKA FILIPÍNSKÉHO DUCHOVNÍHO LÉČENÍ

Filipínský duchovní léčitel

JOSUE ANGSANTO PALITAYAN

Josue (36 let) pochází z Baguio city na Filipínách a je synem slavného filipínského spirituálního léčitele –
Placida Palitayana.


Filipínský duchovní léčitel Placido Palitayan

Spolupráce filipínských duchovních léčitelů Placida Palitayana a jeho syna Josui Palitayana v České republice

V historii jeho rodiny byla a stále je řada léčitelů, kteří využívají  duchovního způsobu uzdravování, které je spojeno s bylinkami a tradiční filipínskou medicínou. Josue doprovázel svého otce Placida Palitayana na cestách do České republiky. Pobývali v Hejnicích na severu Čech, kde společně prováděli léčení. Jejich poslední společná návštěva proběhla v roce 2011. Josue nyní kráčí ve stopách svého otce a pokračuje v jeho poslání a duchovní misi.

ROZHOVOR S JOSUOU PALITAYANEM (CZ TITULKY)

CO JE FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ?

Filipínské duchovní léčení je přímým přenosem absolutního vědomí – duchovní energie – ze Zdroje na člověka.
Vědomí (duchovní síla) vytváří naše tělo, mysl, duši i ducha, čili tvoří individuální vědomí člověka v lůně každé matky na celém světě.

Pokud tedy tato duchovní, inteligentní a láskyplná síla dokáže stvořit člověka, pak mu také dokáže ulevit od potíží. Důležitá je víra v Boha a léčitele, jehož prostřednictvím Bůh působí, absence odporu a otevřenost k působení duchovních sil.

Léčení probíhá jako spolupráce individuálního vědomí člověka s univerzálním vědomím Zdroje. „Děj se vůle tvá” je zde klíčem k uzdravení.

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Jsem vděčná za informaci, že mi byla poskytnuta – moc děkuji a sobě za otevřenost, že jsem se nebála a důvěřovala, bez té první informace bych se ale k filipínskému duchovnímu léčení nedostala a já sama o sobě bych před měsícem neřekla, že do „toho půjdu“. Pravdou je, že jsem se i trochu bála, ale pak to ze mě spadlo a z léčení jsem odcházela úplně jako v totální rauši.

Nyní je mi ctí předávat dále, ačkoliv je opravdu těžké slovy popsat, co mi bylo dáno. Možná nejblíže, že mi bylo dáno milosti, blaženosti, lásky a soucitu, pocitu štěstí a klidu na duši, odpuštění a ulevení, soucítění, bylo mi dáno milovanosti a lásky i něhy a jako bych cítila, že mnou prostupuje ta nejčistší láska, světlo, energie přímo nejvyšší.

Při léčení jsem poprvé v životě cítila, že to nedělám jen pro sebe, při léčení mi bylo překrásně.
Dnes se cítím vyrovnaná, mám chuť se pořád usmívat, jsem plná vděku a lásky. Vím, že jsem se otevřela a nechala dít se, co se má.

Kéž byste si dodali odvahy, aby Vám bylo krásně, moc Vám to všem přeji. Kéž byste si nechali pomoci a pustili to, odevzdali vyššímu.
https://www.partners.cz/monika-lampova

Boží milost – Filipínské duchovní léčení

Už dva dny se pokouším popsat nepopsatelné a stále nejsem spokojena. Tak to zkusím od lesa.

Mé úplně první první setkání s filipínským léčením bylo kdysi z televize. Zajímalo mě to – tehdy se snažili objevit, jestli to je podvod nebo skutečnost – je léčitel schopný sáhnout do člověka, bezbolestně ho operovat tak, že z jeho těla opravdu něco vytáhne, s tím, že z něj teče krev, aniž by to na jeho těle poté zanechalo nějaké stopy?  Pamatuji se, že jsem se na to dívala s otazníkem. Jak to tedy asi je?Je to možné nebo ne?

Ani ve snu by mě nenapadlo, že na podobném stole budu jednou sama ležet. Taky proč by vlastně, když nejsem nijak nemocná?

Ale – můj život je už pár let opravdu nepředvídatelný a tak jsem se na podzim 2019 docela neočekávaně ocitla na Filipínách, kde jsem měla možnost setkat se s několika filipínskými léčiteli. Tehdy bez léčení, jen jsem byla u schůzky s nimi, měla jsem možnost potkat je jako lidi.

S jedním z nich jsem měla opravdu mimořádné setkání, kdy jsem od prvního okamžiku věděla, že se známe.  Cítila jsem naprosto nelogickou intenzivní radost z “opětovného”  shledání. V noci a druhý den se mi ukázal i možný společný příběh z minulého života. Konečný dopad tohoto obrazu tkvěl v tom, že jsem měla skvělý pocit, že vím, že má láska žije. Ukotvil se ve mně klid z toho, že jsem našla nějakou ztracenou lásku. 

O přibližně 10 měsíců později dostávám nabídku zúčastnit se léčení. U nás, v Čechách. 

Poprvé jdu tak nějak bez očekávání čehokoliv a přiznám se, že tomu zas tak velkou důležitost nedávám. Ale už se mnou zajímavě pracuje, když mám na papír sepsat, co chci poléčit. Dostávám informaci, že to nemusí být jen fyzické tělo, ale i duše, nebo emoční tělo. že jejich léčení je duchovní. Což jsem moc ráda, protože se cítím naprosto zdravá a připadám si trochu nepatřičně – proč bych měla využívat služby léčitele? Seznam mi krásně zviditelňuje mé priority.

První ošetření Joshuem Palitaynem, bylo pro mě překvapivě silné. To jsem tedy až tak nečekala.  Cítila jsem, jak. ruce léčitele pronikají hluboko do těla. Velmi hluboko – hlavně v břiše. Pak na srdci, a v podbřišku, také v kříži..Vnímala jsem pach krve, ukazoval mi, co ze mně vytáhl. Bylo mi to vcelku jedno, můj mozek to stejně nějak nedokázal pobrat. Nebolelo to, jen v té hloubce to nebylo úplně příjemné. Na mém těle pak nezůstalo nic.

Reakce po prvním léčení. 
Vyjdu a okamžitě se mi spouští úlevný pláč, který uvolňuje oblast srdce. Po půlhodině se změní ve smích. Poté mi tělem přejde zimnice. Následuje pocit únavy, a únava. Do večera cítím velkou horkost, a s překvapením musím konstatovat, že se skutečně cítím jako po velké operaci. Hodně piju.  Několik dní cítím místo hluboko v břiše, které bylo ošetřováno. 

Naprosto jasně mi dochází, že tady mám co do činění s něčím pro mě zatím úplně neznámým. Že to je naprosto mimořádné. Jsem schopna cítit, že to byl obrovský zásah do mého systému, ale absolutně nepochybuji o tom, že ten zásah byl skvělý, božský, důležitý a léčivý a to na úrovních, které si ani nedokážu představit. Nemám žádné pochybnosti o čistotě a správnosti svého kroku – že jsem se vystavila tomuto působení.

Těžko vysvětlit.

Během měsíce pozoruji několik posunů v tématech z mého seznamu a jedno velké uvolnění, vyléčení jedné mé vnitřní bolesti – a co mě nejvíc dostává, nejen té konkrétní bolesti, ale i následného navazujícího důsledku, stylu mého chování,  který z ní vycházel, který mě omezoval, a o kterém jsem nevěděla! 

Na druhou návštěvu za měsíc se tedy nesmírně těším.

Přicházím daleko víc otevřená a vnímavá a dokonce si tento energetický božský světelný vstup do svého těla. i celého svého pole podpořím jednodenním půstem. 
Daleko víc pozornosti dávám i stavu po léčení, dávám si i dva dny úplného volna po zásahu.
 Léčení bylo  jemnější, nádherné.

Po něm přišel v první řadě mírný pláč, pak různé vjemy. Polehávám a tělo si samo nacházelo pozice, které mu pomohly vše vstřebat. Procházely mnou vibrační a emoční vlny. Nakonec jsem úplně vytuhla, což je u mě velmi vzácné a zcela neběžné.
Nejvíc cítím a to stále i několik dní po léčení, velkou vděčnost za to, že mi je umožněno vstřebat do těla i duše tok božské síly, božského působení. Jako když prosvětluji, uzdravuji a přenastavuji svůj systém do nejpřirozenějšího, tedy božského stavu.

Cítím tak nádherné vibrace a vím, naprosto to zažívám, že… 
že tato síla je schopná všeho, je naprosto životadárná
že je to pro mě velké požehnání, zažívat to
že mohu žít ráj na zemi, že ráj je a já ho mohu žít, neb právě teď ho naprosto cítím a zažívám
že tu nemusím být na všechno sama, ale mohu to dát Bohu, což je velmi úlevné, pláču.
Pak mi je do večera převážně krásně, žádná horkost tentokrát, jen velmi zostřené smysly. Cítím velkou vděčnost za tuto možnost, které se mi dostává. 

Cítím obrovskou vděčnost za to, že mám možnost přijímat tyhle dávky božské síly. Za to, že mohu nechat na to svůj systém zvykat a pročistit, přetavit ho do světelné podoby. 
Jsem šťastná za to, že už si dovoluji přijmout takovouto podporu. Jsem šťastná za to, jaké nádherné lidi mám kolem sebe a víc a víc si uvědomuji, jak moc je to důležité.  
Jsem vděčná za možnost tohle žít, tady žít, a tvořit. Jsem šťastná za to, že mohu jen neobyčejně žít to, co mě těší, jít za radostí a největší vášní. Žít v Bohu. Žít radost, uvolnit se do sebe až tak, že tvořím z čisté radosti božství, možná spíše, je skrze mně tvořeno v radosti a božství. 

Určitě jednou napíšu o léčení s větším odstupem, až budu z odstupu vidět, jak to s mým životem zamávalo. 
Jak ho podpořilo. Já už teď vím, že mocně, a zcela tomu důvěřuji.
Úžasné, že to máme tady, u nosu.  V Praze, v Brně.

Jo a kdybyste se ptali, příští měsíc jdu zas. Byla bych blázen, abych si tohle nechala ujít.  
A jestli se jestli na něco moc těším, tak na to, až sem do Čech přiletí ten “můj” speciální léčitel, kterého už tak dlouho znám.

https://magdakrepelkova.cz

CO S SEBOU?

  • přezůvky
  • župan
  • seznam zdravotních potíží v jednoduchých bodech na listu papíru (nejlépe v angličtině) – může se jednat o nemoci na těle, duchu, duši i mysli

JAK SE PŘIPRAVIT NA FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ?

Před léčením doporučujeme dodržovat klidový režim, pobývat alespoň krátký čas o samotě a vědomě se ladit na duchovní vibrace. Všechen spěch a stres nejlépe zanechat daleko za sebou.

Je vhodné se osprchovat teplou i studenou vodou a obléci si čisté oblečení. Důležité je, aby se člověk cítil opravdu komfortně a byl co nejvíce ve vibraci čistoty, a to jak tělesné, mentální, duševní i duchovní.

Pokud patříte mezi upřímně věřící, můžete se před duchovním léčením vyzpovídat svému knězi, příteli nebo se vypsat ze svého „černého” svědomí na papír, který potom spálíte.

Takováto inventura duše, mysli, ducha a svědomí může pomoci člověku odpustit sobě a druhým. Akt odpuštění uvolní psychickou zátěž, kterou v sobě nemocný člověk velice často nosí i mnoho let, a která mu zbytečně způsobuje mnoho zdravotních komplikací.

Nejpodstatnějším krokem před samotným duchovním léčením je naladění člověka na zdroj duchovní síly. V takovémto případě lze očekávat od duchovního léčení ten nejvyšší možný benefit.
Před léčením bude probíhat přednáška, završena společnou modlitbou a požehnáním, která vám pomůže otevřít vaši mysl a zajistí vibrační soulad.

Předtím než vstoupíte k léčiteli, doporučujeme požádat univerzum, Boha, Ducha Svatého či vašeho duchovního mistra, oblíbeného svatého, anděly, archanděly či jiné průvodce o pomoc při duchovní léčbě. Důležité je, abyste v jejím průběhu byli, pokud je to možné, v co nejvyšším stavu relaxace a uvolnění těla, duše, mysli a ducha = vědomí.

Při léčení doporučujeme být v každém okamžiku co nejvíce ve stavu relaxace a úplného uvolnění. Je možné, že v průběhu ucítíte mírný tlak na své pokožce, ale nemusíte mít strach – duchovní léčení nebolí.

Po léčení doporučujeme, abyste se ihned uložili na připravené karimatky s polštářkem a dekou a vstřebali účinky duchovního léčení. Pokud pocítíte únavu, dovolte si nepospíchat a prospěte se.

Předané světlo Ducha Svatého bude v člověku účinkovat několik minut či hodin, a to dle toho, do jaké míry potřebuje pomoci.

Pokud se okamžitě po léčení rozhodnete odejít například do práce, či zažíváte stres, napětí nebo vedete zbytečné rozhovory, plýtváte tak předanou energií, vibracemi a duchovní silou, která tímto způsobem z člověka postupně mizí.
V ideálním případě je po léčení vhodné minimálně po dobu 12-24 hodin dodržovat následující režim:

– odpočívat, nejlépe být v klidu sám se sebou v tichém a příjemném prostředí s pozitivními vibracemi
– neřídit dopravní prostředky
– vypnout telefon a zůstat off-line
– neposlouchat negativní zprávy, nevést negativní rozhovory
– minimálně 12 hodin se nesprchovat (z důvodu smrsknutí aury)
– láskyplně a jemně přistupovat k sobě samému

Tímto přístupem umožňujete vědomé a láskyplné duchovní síle, aby mohla odvést tu nejlepší práci.
Je v pořádku pokud cítíte, že pro integraci a vstřebání účinků duchovního léčení potřebuje delší čas. V takovémto případě doporučujeme dobu pro relaxaci prodloužit podle vlastního uvážení.

TLUMOČENÍ DO ČJ

Na místě bude k dispozici tlumočník, který zprostředkuje překlad z angličtiny do češtiny. Pomůže také s překladem seznamu Vašich zdravotních potíží do angličtiny.

REZERVACE MÍSTA NA PŘEDNÁŠKU

Z důvodu zákonných omezení na veřejných akcích vás prosíme rezervaci vašeho místa na přednášce.

Rezervaci můžete provést zasláním e-mailu na adresu: info@filipinskeleceni.cz. Uveďte, prosím, v jakém městě si přejete rezervovat místo na přednášku. Děkujeme za pochopení.

REZERVACE MÍSTA NA LÉČENÍ

Ze stejného důvodu Vás prosíme o rezervaci vašeho místa na léčení.
Rezervaci můžete provést zasláním e-mailu na adresu: info@filipinskeleceni.cz.
V e-mailu prosím uveďte své jméno, příjmení a počet míst, které chcete zarezervovat.

Následně prosíme o zaslání zálohy 1 000 Kč

na účet: 2901697043/2010 (pro platby z ČR)
IBAN: CZ1320100000002901697043
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a. s., V Celnici 10, 117 21 Praha 1

nebo 40 EUR
na účet: 2701840087/2010 (pro zahraniční platby)
IBAN: CZ8320100000002701840087
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a. s., V Celnici 10, 117 21 Praha 1

K platbě do poznámky uveďte své jméno, příjmení, datum léčení a jako variabilní symbol zadejte svoje telefonní číslo.

Pro obdržení zálohy Vám na toto číslo potvrdíme rezervaci vašeho místa na léčení.
Děkujeme za pochopení.
Pro více informací volejte: +420 603 453 868

Facebook

Filipínské duchovní léčitelství - oficiální

15 hours 17 minutes ago

PRACOVNÍK SVĚTLA I.

Identita pracovníka světla.

www.jeshua.cz/pracovnik-svetla-i/

Filipínské duchovní léčitelství - oficiální

15 hours 19 minutes ago

" Držet se pravdy a lásky.
Nedržet se lidí a člověka."

Garance pravosti a správnosti postupu
Poskytovatel služby skýtá záruku pravosti postupu tím, že nabízí pravé tradiční filipínské duchovní léčitelství. 

Poskytovatel služby skýtá záruku správnosti postupu podle pravidel tohoto léčitelství.
Garance bezpečnosti a podmíněná garance účinnosti
Poskytovatel skýtá záruku bezpečnosti postupu.
Poskytovatel skýtá podmíněnou záruku účinnosti postupu, která je vázaná, vedle správnosti postupu, též na postoj a vůli ošetřovaného a stádium nemoci.

© 2020 filipinskeleceni.cz Texty chráněny autorským právem